šilkografinė spauda

Viena seniausių žinomų spaudos būdų, atliekama naudojant trafaretą. Ši spauda atsirado senovės Kinijoje valdant Songų dinastijai (960 – 1279 m. pr. Kr.). Nežiūrint į šios technologijos senumą - ji viena iš patvariausių ir plačiausiai naudojamų spauos būdų, leidžianti uždėti spaudą ant įvairių paviršių.

Sublimacinė spauda

Ši technologija pasižymi didele raiška, nes piešiniai ar užrašai yra atspausdinami specialiais skaitmeniniais sublimaciniais spausdintuvais ir perkeliami ant įvairių paviršių t.y. tekstilės, metalo, keramikos, plastiko ir t.t.

TIESIOGINĖ DTG spauda

Tai vienas populiariausių spausdinimo būdų ant marškinėlių, leidžiančių paruošti vienetinius darbus ir nereikalaujančių didelio tiražavimo. Atspausdintas piešinys pasižymi didelia raiška ir plačia spalvine gama.

termo spauda

Termo spauda vienas iš populiariausių tekstilės marginimo būdų. Šiuo būdų greitai galima paruošti logotipus ar užrašus ant marškinėlių ar kitokių tekstilės gaminių. Populiarus, nes nereikia tiražavimo ir galima paruošti gaminius n uo vieno vieneto.

plačiaformatė spauda

Plačiaformatei spaudai naudojame naujos kartos EKOlogiškus latekso dažus. Latekso dažais atspausdintus gaminius galima drąsiai kabinti tiek ligoninėse ar kūdikių kambariuose. Plačiaformate spauda ruošiamos drobės, fototapetai, tentai, didelio formato plakatai ir kt.

ploteriavimas

Ploteriavimas - technika, kurios pagalba plėvelėje išpjaunamos reikalingos formos t.y. logotipai, užrašai, lipdukai ir pan. Dažnai ši technika naudojama kaip savarankiška, nes rinkoje yra įvairių spalvų ir sudėčių plėvelių, klijuojamų nuo vitrinių iki... arba dubliuojama su plačiaformate spauda, jei jums reikalingi spalvoti lipdukai.

mažaformatė spauda

Į mažaformatės spaudos apibrėžimą įeina - vizitinės, skrajutės, lankstinukai, plakatai iki a3 formato, bukletai, knygelės, kalendoriai, magnetukai.

spauda ant satino

Etiketės iš satino - populiariausias ir pigiausias būdas perteikti rūbo gamintojo formaciją. Tai gali būti tiesiog informacinė etiketė, etiketė su logotipu ar dydžio etiketė. Juostelė su spauda - pigi priemonė dovanai suteikti prabangos ir individualumo.

APKLIJAVIMO PASLAUGOS

Ne tik paruošime maketus spaudai, bet ir užklijuosime norimą dizainą ant automobilio ar vitrinos langų.

SIUVIMAS IŠ TRIKOTAŽO

Siuvame marškinėlius, džemperius, kepurėles, skareles ir kitus gaminius iš trikotažo.

ĮRIŠIMAS

Galime paruošti knygas storais viršeliais, taip pat galime įrišti spausdinius keliais rišimo būdais.

Dizaino paslaugos

Kuriame ne tik logotipus, bet ir maketus spaudai. Galime paruošti maketus ir knygoms bei žurnalams.  Piešiame individualizuotus paveikslus. Ar tai būtų ant marškinėlių spauda ar ant drobės - paruošime!