KAS YRA SLAPUKAI

Slapukai (angl. cookies) yra maži duomenų failai, skirti kaupti informaciją apie Jūsų naršymą šioje svetainėje. Jais siekiama pagerinti svetainių veikimą, užtikrinti patogesnį naršymą bei suteikti tam tikros informacijos svetainių savininkams. Pagrindinis slapukų naudojimo tikslas yra pagerinti Jūsų naršymą. Slapukų surinkta informacija leidžia tobulinti svetainę, numatant apsilankančių žmonių skaičių ir naudojimosi modelius, jos tinkamumą individualiems lankytojų interesams, greitesnei paieškai ir veiksmingesnės rinkodaros kūrimui.

Svetainėje nėra kaupiami neskelbtinis asmens duomenys, pvz. vardas, pavardė, adresas ar kita asmeninė informacija. Juose paprastai saugomas anonimiškas unikalus identifikacijos numeris.

SUTIKIMAS DĖL SLAPUKŲ NAUDOJIMO ŠIOJE SVETAINĖJE

Tolesnis naudojimasis mūsų svetaine bus laikomas Jūsų sutikimu dėl šioje Slapukų politikoje aprašytų mūsų slapukų naudojimo. Savo sutikimą Jūs galite bet kada pakeisti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SLAPUKŲ BLOKAVIMAS

Jūs turite galimybę peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) mes įrašome, ir galite ištrinti dalį ar visus įrašytus slapukus. Pakeitus savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrynus įrašytus slapukus, tam tikros (dalis ar visos) svetainės funkcijos gali Jums neveikti.

KAM NAUDOJAME SLAPUKUS

Slapukus mes naudojame lankomumui nustatyti, atliktiems veiksmams įsiminti (pvz., kalbai, kuria buvo naršyta svetainėje, nustatyti), tam, kad pateikti Jums aktualiausią informaciją , rinkti apibendrintai lankomumo statistikai, taip siekdami padaryti svetainę dar patogesnę ir pagerinti Jūsų apsilankymo mūsų svetainėje kokybę. Slapukų teikiama informacija gali padėti mums išsiaiškinti, kaip lankytojai naudojasi mūsų svetaine ir užtikrinti patogesnį naršymą lankantis joje. Mūsų slapukų renkama informacija nenaudojama svetainės lankytojų tapatybei nustatyti ar reklamoms siųsti elektroniniu ar paprastu paštu. Be to, mes nenaudojame slapukų į vaikus orientuotai tikslinei reklamai teikti.

Informaciją, esančią mūsų svetainės slapukuose, išimtinai naudojame mes patys, išskyrus žemiau įvardintus „trečiųjų šalių slapukus“, kuriuos naudoja ir tvarko išoriniai subjektai, mūsų prašymu teikiantys paslaugas, susijusias su mūsų paslaugų gerinimu bei naršymo mūsų svetainėje vartotojui palengvinimu. Šie “trečiųjų šalių slapukai” pagrinde naudojami gaunant statistinę apsilankymų informaciją.

KOKIE SLAPUKAI NAUDOJAMI ŠIOJE INTERNETO SVETAINĖJE

Slapukas

Slapuko paskirtis

Galiojimo laikas

templateColor

Slapukas naudojamas turinio valdymo sistemos. Skirtas saugoti interneto svetainės išvaizdos nustatymus.

Iki sesijos pabaigos

_ga

Analitiniai “trečiųjų šalių slapukai” naudojami informacijai per GoogleAnalytics analizės įrankį, sukurtą „Google” kompanijos, apie interneto svetainės lankomumą rinkti. Slapukai naudojami siekiant pagerinti lankytojo patirtį mūsų svetainėje. Šių slapukų konfigūracija yra iš anksto nustatyta „Google”.

2 metai

_gat, _gid

Iki sesijos pabaigos

_ga_*

Iki 1 metų

phpsessionid

Būtinasis slapukas. Skirtas Interneto svetainės funkcionalumo vientisumo užtikrinimui.

Iki sesijos pabaigos

_fbp

Slapukas naudojamas kaupti statistikai apie neršymą šioje svetainėje.

3 mėnesiai

cookieconsent_status

Skirtas išsaugoti sutikimą su slapukų naudojimu

Iki 1 metų